Seznam produktů značky Confianca

Společnost Saboaria e Perfumaria Confiança, která se zabývá výrobou mýdel a parfémů byla založena ve městě Braga v roce 1894. Je to velmi prestižní portugalská značka, která zachovává starobylé tradice a receptury. Velký důraz je kladen na tradiční metody výroby, a zvlášť pozorná péče je věnována kvalitě vybíraných surovin.

Po dobu své již více jak 120leté existence, společnost Confianca (což v překladu znamená „důvěra“) precizně a výtečně přizpůsobovala potřebám svých zákazníků, a současně s tím zachovávala a zdokonalovala tradiční výrobní postupy. Svým zákazníkům tak nabízí neopakovatelné historické dědictví nejlepší portugalské parfumerie.

Veškeré výrobní procesy jsou pouze manuální, díky čemuž společnost Saboaria e Perfumaria Confiança vždy vybírá ty nejlepší suroviny, a každý výrobek má v sobě teplo lidských rukou a kousek lidské duše.

Confianca nikdy nezapomíná na svůj původní odkaz a své dědictví – vždy hledí vpřed a vždy naslouchá svým zákazníkům, kterým nabízí naprosto neopakovatelnou kombinaci tradici, lidského tepla, originálních receptur.

Počet produktů: 8

Zobrazení 1-8 z 8 položek
Produkty
Otevírací doba
  • Po-Ne 10:00-19:00
Kontakty
  • PORTUGUESA
    Panska 891/5
    110 00 Praha 1

Nákupní košík je prázdný